Cybińska 5

Opis

Budynek przy ul. Cybińskiej powstał bardzo urokliwym miejscu na Historycznym Ostrowie Tumskim. Jest to elegancki budynek z dziewiętnastoma mieszkaniami o podwyższonym standardzie wykończenia, którego Głównym Inwestorem była firma deweloperska Konimpex Invest S. A., a generalnym wykonawcą RBW Sp. z o. o.
Ciekawa architektura budynku z jednej strony nawiązuje do istniejącej zabudowy, z drugiej zaś zaskakuje swą oryginalnością i niepowtarzalnymi rozwiązaniami, w tym zaokrągloną fasadą i interesującą kolorystyką. Mamy tu zarówno nawiązanie do klasyki architektury w postaci stylowych gzymsów i charakterystycznych kominów, jak i nowoczesne balustrady balkonów, tarasy i wysokie okna (portfenetry). Budynek ma cztery piętra i jest wyposażony w windę. W podziemnej hali garażowej zaprojektowaliśmy miejsca postojowe.
Nad Cybiną to wygodne mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe oraz apartamenty z dużymi tarasami. Układ budynku pozwala na ciekawe  rozwiązania funkcjonalne wewnątrz mieszkań.
W związku z malowniczą perspektywą Cybiny i Ostrowa Tumskiego niemal wszystkie mieszkania zostały wyposażone w balkony lub tarasy.
Nad Cybiną to lokalizacja gwarantująca kameralność, a niewielka liczba mieszkań daje poczucie bezpieczeństwa.

Lokalizacja: Cybińska 5, Poznań