Osada Leśna Dąbrówka

Opis

Od ośmiu lat firma Linea z powodzeniem buduje domki jednorodzinne i mieszkania pod Poznaniem w ramach Miasteczka Dąbrówka. Inwestycja adresowana jest do osób i rodzin, które cenią sobie takie atuty, jak spokój, aktywny wypoczynek oraz zdrowe i wygodne życie w niewielkiej społeczności z łatwością dostępu do centrum Poznania.

Dąbrówka to dziś atrakcyjne i dynamicznie rozwijające się miasteczko pod Poznaniem. W nowoczesnych domach szeregowych, atrialnych i w zabudowie zwartej zamieszkuje już niemal 1500 osób.
Ta niegdyś niewielka osada leśna osiągnęła już formę kameralnego miasteczka z niewielkimi uliczkami, skwerami i przydomowymi ogródkami.
Na kompleks w Dąbrówce składają się budynki typu  Patio, Forma, Quatro, których generalnym wykonawcą była firma RBW Sp. z o. o.

FORMA to nowoczesne mieszkanie z ogrodem w zabudowie szeregowej. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących
sobie kontakt z przyrodą i sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego. Doskonała lokalizacja nieruchomości przy zachodniej granicy Poznania zapewnia jednak szybkie dotarcie do aglomeracji miejskiej.
Forma to dwupoziomowe mieszkania o powierzchni ok. 73 mkw. z własnym ogrodem (o pow. 55-90 mkw.). Atutem FORMY jest przestronność i wygoda. Są to mieszkania trzypokojowe, które na dwóch poziomach mieszczą dwie sypialnie, pokój dzienny z wyjściem na ogród i pomieszczeniem gospodarczym, a także kuchnię, łazienkę i wc.

Na projekt Patio składają się dwupoziomowe mieszkania trzy- lub czteropokojowe (pow. od 73 m2 do 93,5 m2) w zabudowie szeregowej. Każdy lokal posiada własny ogród o powierzchni od 30 mkw. do 295 mkw.

Na terenie miasteczka Dąbrówka obok nowoczesnych mieszkań i domków jednorodzinnych powstaje również zaplecze rekreacyjne i usługowe. Na początku 2007 do użytku zostało oddane centrum handlowe Aurora, którego generalnym wykonawcą była Firma RBW Sp. z o. o.  NA parterze centrum znajduje się supermarket „Aurora”, a na piętrze zostały przygotowane lokale użytkowe o pow. od 27 m2 – 114 m2.

Lokalizacja: Osada Leśna Dąbrówka