Konkurs składał się z czterech etapów, a w każdym z nich oceniane były różne aspekty związane z jakością informacji o inwestycjach deweloperskich oraz obsługą klienta. Każdy z etapów byl dla nas potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w budownictwie i sprzedaży mieszkań w Poznaniu.

Konkurs składa się m.in. z oceny jakości informacji o inwestycjach, które prowadzimy. Ważnymi kryteriami były dostępność informacji dotyczących ceny, liczby mieszkań i lokalizacji, rzetelność wizualizacji, dostępność informacji o etapach budowy i deweloperze oraz dostosowanie strony do urządzeń mobilnych.

Bardzo wysoko zostaliśmy ocenieni, także pod kątem jakości obsługi klienta, został przeprowadzony audyt przez tzw. Mystery Shoppera. W ramach audytu mailowego i telefonicznego oceniana była m.in. łatwość kontaktu, jakość komunikacji i sposób rozpoznania potrzeb klienta.

Ostatnim etapem były obrady Kapituły Konkursowej, składającej się z ekspertów z różnych obszarów związanych z rynkiem deweloperskim. Kapituła oceniła inwestycje deweloperów zakwalifikowanych do ostatniego etapu konkursu.

Nasz sukces w konkursie Otodom Lider Nieruchomości 2022 wynikał z wysokiej jakości informacji o naszych inwestycjach deweloperskich, profesjonalnej obsługi klienta oraz innowacyjnych podejść do budownictwa mieszkaniowego.  Cieszymy się z tego wyróżnienia i będziemy dalej pracować nad dostarczaniem najlepszych produktów i usług dla naszych klientów.