window.dataLayer = window.dataLayer || []; gtag = function() { console.log( "gtag", arguments ); dataLayer.push(arguments); } gtag("consent", "default", { "ad_storage": "denied", "ad_user_data": "denied", "ad_personalization": "denied", "analytics_storage": "denied", "wait_for_update" : 500 }); /*]]>*/ Lokalizacja - RBW
Przejdź do strony: Kamienica Garbary 40
Przejdź do strony: Atuty

Lokalizacja

Garbary to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w centrum Poznania, wyróżniająca się niepowtarzalnym charakterem i wyjątkowym klimatem. Kamienice z XIX i XX wieku, które ciągną się wzdłuż ulicy, zachwycają nie tylko piękną architekturą, ale także kryją w sobie bogatą historię miasta. Przy ulicy Garbary znajduje się wiele sklepów, restauracji i kawiarni, a w jej pobliżu można znaleźć liczne atrakcje turystyczne, takie jak Stary Rynek czy Katedra Poznańska.

Ulica Garbary jest ważnym centrum komunikacyjnym, z którego można łatwo dostać się do innych części miasta dzięki bliskiej odległości od dworca PKP Poznań Główny oraz przystanków tramwajowych i autobusowych.

Wraz z rewitalizacją i przebudową kamienicy Garbary 40, ulica zyska kolejny piękny budynek, który przyczyni się do jej jeszcze większego rozwoju i uatrakcyjnienia.

Przejdź do strony: Mapa
Przejdź do strony: Makieta
Przejdź do strony: Wyszukaj mieszkanie
Przejdź do strony: Galeria