Przejdź do strony: Kamienica Garbary 40

Inwestycja GARBARY 40 - rewitalizacja i przebudowa kamienicy w Poznaniu

Jest to nasza druga inwestycja przy ul. Garbary zakładająca rewitalizację i przebudowę. Pierwsza kamienica mieści się pod adresem Garbary 32 i została oddana do użytku w 2021 r.  Jako deweloper, zawsze stawiamy na jakość i dbałość o szczegóły. Dlatego i w tym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby zachować pierwotny wygląd budynku, przy jednoczesnym unowocześnieniu jego wnętrza i dostosowaniu go do współczesnych standardów. W ramach naszych działań, jesteśmy pod stałym nadzorem konserwatora zabytków, co gwarantuje, że budynek zachowa swój oryginalny charakter.

 

Jednym z naszych celów jest zachowanie jednolitej pierzei z budynkami sąsiednimi, dlatego też budynek zostanie nadbudowany. W kamienicy zostanie zamontowana winda, która umożliwi dostęp do kondygnacji podziemnej, gdzie znajdować się będzie rowerownia oraz komórki lokatorskie.

W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 58 m2, zarówno od strony ulicy zachodniej, jak i wewnętrznej wschodniej. Oferujemy kawalerki oraz mieszkania dwupokojowe, dodatkowo część mieszkań posiada balkony lub ogródki. 

Na parterze od strony ulicy znajdą się dwa lokale usługowe o powierzchniach 48 m2 oraz 75 m2, które będą doskonałą okazją dla przedsiębiorców szukających idealnej lokalizacji dla swojego biznesu.

Termin realizacji XII 2024 r.

7

Kondygnacji

 

29

Mieszkań

2

Lokale usługowe

 

25-58 m2

Powierzchnia mieszkań

Przejdź do strony: Atuty
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Mapa
Przejdź do strony: Makieta
Przejdź do strony: Wyszukaj mieszkanie
Przejdź do strony: Galeria